Про комплекс

Котеджне містечко «Ліс та Озеро» є одним з кращих в передмісті Києва. Останнім часом, жити в своєму будинку за містом, в котеджному містечку стає все більш популярним і престижним, в порівнянні зі столичними квартирами.


Трохи про КМ


Теплі будинки, продумані планування, якісні будівельні матеріали, сучасна інфраструктура, і все це, всього лише, в 10 км від Києва і .. величезні лісові масиви, зелені двори, піша алея до озера, ранкові пробіжки по лісу або стадіону, пікнік на березі озера, відпочинок на пляжі, дитячі майданчики. Риболовля - все це просто за вікнами Вашого будинку.

У нашого КМ є незаперечні плюси, якими багато інших котеджних містечок передмістя похвалитися ніяк не можуть: оздоровлююча екологія, мальовнича місцевість, круглий рік тут чисте лісове повітря і спів птахів. В с. Іванковичі немає підприємств, що забруднюють навколишнє середовище і нескінченних пробок, натомість Іванковичі може похвалитися тисячами гектарами лісу, унікальним природним ландшафтом, великими озерами, архітектурними пам'ятками.

Тут приємно жити, звідси зручно їздити в Київ.


Ідея


З кожним роком в передмісті все складніше знайти місце для проживання з відмінною екологією і гарною транспортною розв'язкою, при цьому, щоб ціна була доступна.

Це питання є дуже гострим для багатьох покупців заміської нерухомості.

КМ «Ліс та Озеро» втілює в життя мрію про проживання в оточенні незайманої природи всього в 10 км від столиці.

Наш проект оцінять люди, які після інтенсивного міського життя мріють зануритися в райський куточок землі, де ніщо не обтяжить їх відпочинок і спокій, адже жити в оточенні лісу набагато приємніше і корисніше, ніж жити в багатьох інших котеджних містечках.

Здорова екологія, справжня заміська тиша, єднання з первозданною природою є гарантією щасливого і заможного життя для Вас і Ваших близьких.


Архітектурна концепція


КМ «Ліс та Озеро» виділяється на тлі одноманітної приміської забудови своїм місцем розташування та архітектурним стилем. Котеджне містечко нагадує затишне австрійське селище. Колір фасадів і покрівлі запозичений у австрійських колег.

Проект КМ розроблений командою прогресивних фахівців, які зібрали і акумулювали в своїй роботі найбільш успішний світовий досвід. Завдяки цьому КМ виділяється на тлі приміської забудови.

Біло-сірий колір фасадів обраний не просто так. На тлі зеленого лісу світлі будинку з коричневими дахами дуже ефектно виглядають і з точністю повторюють затишні австрійські селища.

Для збільшення ефекту затишку було прийнято рішення не забудовувати 1 гектар власної ділянки в центрі КМ, а залишити недоторканою лісо-паркову зону. Тим більше, завдяки цьому, білі будинки не зіллються в однорідну масу.


Будинки


У котеджному містечку «Ліс та Озеро» передбачено три варіанти планувань будинків: 112 кв.м., 131 кв.м., 155 кв.м ..

Кожен варіант ретельно обміркований, зіставлений з останніми тенденціями проектування заміських будинків.

В результаті вдалося створити максимально комфортний житловий простір і одночасно уникнути зайвих не функціональних площ «роздутих метражів». Ще один плюс обдуманих проектів у відсутності переплати за придбання та експлуатацію невикористовуваних квадратних метрів. А вартість житла виходить цілком доступною.

Про комплекс у фото

Іванковичи у сьогоденні

Жити в передмісті - набагато приємніше, ніж жити в мегаполісі, і причини відомі багатьом: міська метушня, шум, затори, смог великого міста. Саме тому, з кожним роком житло під Києвом стає все більш і більш популярним.


Ідеальний вибір життя за містом населений пункт Іванковичі - це «зелені легені» Київської області, райський куточок на землі. Тут немає промислових і переробних підприємств. Село зі своєю історією, всього лише в 10 км від Києва. За оцінками експертів, вважається одним з найбільш екологічно чистих зон в межах Києва.


Село Іванковичі розташоване далеко від шуму та метушні, на неймовірно-красивій території з унікальним природним ландшафтом, ідеальною екологією, чистим повітрям, величезними, густими лісовими масивами, природними і чистими озерами, яблуневими садами, тихими вуличками, архітектурними пам'ятками. При цьому район має чудову інфраструктуру з сучасним транспортним сполученням, що підсилює його доступність і привабливість для інвесторів та для покупців.


На території села побудовані великі котеджні містечка преміального класу, такі як «Маєток», «Сосновий Бір», «Узлісся» і ще до 10 інших великих котеджних містечок. Також, в Іванковичах розташовано багато індивідуальних садиб. Недарма, це місце є престижним і популярним. Багато успішних людей, бізнес-еліта, народні артисти політичні діячі зупиняються на виборі свого житла в Іванковичах.

Про село Іванковичи

Іванковичі - княже село. Стародавня назва Янковичі.


Янковичі було засновано знатним польським вельможею Яном (ім'я Ян вживалося і у Киян. Відомий Ян, як вельможа князя Святополка в 1093 році). У стародавні часи через село проходила дорога, що з'єднує Київ та Васильків. І тут, для відпочинку, любили зупинятися через неймовірно мальовничі краєвиди та чудову природу - багато вельмож, набратися сил й далі вирушить в дорогу.


Також, Іванковичі славиться відомою захисною спорудою, під назвою Козацький вал, який є частиною відомих Змієвих валів. Їх свого часу насипали і створювали вручну з метою оборони від нападів. Кочівники, зазвичай, раптово нападали і тікали, а впираючись в вал, вони йшли вздовж нього все далі і далі від Києва. Дата створення їх остаточно не встановлена. Думки істориків розходяться: від 2 століття до Різдва Христового, до 9 століття після Р.Х. Дані вали - свого роду аналог Китайської стіни, тільки у нас - на Україні. У первозданному своєму вигляді вони були значно вище, десь у 3-4 рази.


До речі, наше котеджне містечко розташоване, всього, в 5 хвилинах пішої прогулянки від них, так що і Ви особисто можете відвідати таку історичну пам'ятку.