Інфраструктура

Магазини

img

Пряма

маршрутка до Києва №724

img

Пляж

img

Піша алея до озера

img
img

Дитячий садок

img

Школа

img

Сучасна школа мистецтв

img

Салон краси

img

Кондитерська кафе "СОФІ"

img

Аптека

img

Амбулаторія

img

350 м. До зупинки №724

img

Живоносне джерело

img

Церква

img

Стадіон з підігрівом поля

img

Дитячий майданчик

img

Спортивний майданчик

img

Пейнтбол

img

Студія йоги

img

Ярмарок домашніх продуктів у вихідні дні

img

Секція для гри в теніс

img

Будівельні магазини

Магазини

Практично по всій території села Іванковичі є безліч продуктових магазинів, де можна придбати все необхідне. Найближчий продуктовий магазин розташований в 3 хвилинах від КМ.

Пряма маршрутка до Киева #724

Власна, комфортна пряма маршрутка №724 Іванковичі-Київ (ст.м. Виставковий центр). Зупинка розташована в 3 хвилинах ходьби від КМ.

Пляж

Найближчий чистий пляж озера Круглик, на якому облаштовані місця для пікніків, встановлені мангали, а також передбачений заїзд на легковому автомобілі для зручності. Тут можна чудово провести час з сім'єю або з друзям, влаштувати красиву фотосесію або ж просто зайнятися спортом, або йогою. Пляж розташований в 5 хвилинах від КМ.

Піша алея до озера

Охочі прогулятися до озера Круглик завжди зможуть обрати прогулянку по пейзажній алеї, де панує тиша і спокій, де в спекотну погоду можна сховатися від настирливого сонечка. Алея розташована на території КМ в 1 хвилині ходьби.

Дитячий садок

У Іванковичах функціонує дитячий садок, куди можна влаштувати своїх малюків з маленького віку. Дитячий садок розташований в 8 хвилинах від КМ.

Школа

У Іванковичах працює загальноосвітня школа, після повної реконструкції з професійним викладацьким складом і власним стадіоном, що на свіжому повітрі. Школа розташована в 8 хвилинах від КМ.

Сучасна школа мистецтв

Дитяча школа мистецтв для виявлення і розвитку талантів ваших дітей: як дошкільнят, так і старших діток. Сучасна школа мистецтв розташована в 5 хвилинах від КМ.

Салон краси

Навіщо далеко їхати, коли поблизу від КМ є кілька салонів краси, де можливо сходити на улюблені процедури по догляду за собою, зібратися на ділову зустріч або на будь-який святковий захід. Салон краси розташований в 3 хвилинах від КМ.

Кондитерське кафе "СОФІ"

Побалувати себе великою різноманітністю - завжди свіжої випічки: смачними тістечками, хрустким печивом або круасанами, що тануть у роті, а також, просто добре провести час за вечерею або на сніданку зі своєю сім'єю можливо в затишному кафе з літньою терасою, де є дитяча кімната, щоб Ваші дітки не нудьгували. Кондитерське кафе «Софі» розташоване в 3 хвилинах від КМ.

Аптека

Купити необхідні медичні препарати можливо в місцевій аптеці. Аптека розташована в 3 хвилинах від КМ.

Амбулаторія

Першу медичну допомогу нададуть лікарі в місцевій амбулаторії. А також, в ній розташований кабінет стоматолога. Амбулаторія розташована в 3 хвилинах від КМ.

350 м. до зупинки #724

Дістатися до Києва громадським транспортом можливо дуже легко. Зупинка громадського транспорту розташована в 3 хвилинах ходьби від КМ.

Живоносне джерело

Цілюще джерело, про яке говорять так багато людей навкруги і в Київській області. Сюди приїжджають набирати воду не тільки жителі села. Живоносне джерело розташоване в 6 хвилинах від КМ.

Церква

Для всіх бажаючих відвідати православну церкву можливо в будь-який час і зовсім не далеко від будинку. Церква розташована в 5 хвилинах від КМ.

Стадіон з підігрівом поля

Бажаючим споглядати футбольні змагання або ж самому взяти участь у цій командній грі, можуть на ультрасучасному стадіоні. Стадіон з підігрівом поля розташований в 3 хвилинах від КМ.

Дитячий майданчик

Дітки так люблять проводити активно і весело свій час, і, саме для цього в окрузі встановлені сучасні дитячі майданчики. Один з яких розташований, безпосередньо, на території КМ. Решта дитячих майданчиків розташовані в 3 хвилинах від КМ.

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик для любителів активного і здорового способу життя. Спортивний майданчик розташований в 3 хвилинах від КМ.

Пейнтбол

Любителі і бажаючі взяти участь у цікавій і так давно відомій багатьом командній грі – пейнтбол, можуть на спеціально облаштованій території для цього. Пейнтбол розташований в 9 хвилинах від КМ.

Студія йоги

Для любителів йоги відкрита студія, яка працює 3 рази на тиждень. Студія йоги розташована в 5 хвилинах від КМ.

Ярмарок домашніх продуктів у вихідні дні

Купити домашнє, натуральне завжди свіже м'ясо, молочні продукти, овочі та фрукти (по сезону) можливо на ярмарку домашніх продуктів в центрі села. Ярмарок домашніх продуктів у вихідні дні розташований в 5 хвилинах від КМ.

Секція для гри в теніс

Для дітей та дорослих працює секція для гри у великий теніс. Секція для гри в теніс розташована в 9 хвилинах від КМ.

Будівельні магазини

На території села Іванковичі працює будівельний магазин, де можна придбати все необхідне. Найближчий будівельний магазин розташований в 3 хвилинах від КМ.